• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 3
  • 200 m2

Vile dy kateshe me qera ne Vaqarr

Kati i I organizohet ne dhome ndenjie dhe guzhine ne ambient te perbashket, nje dhome gjumi ,nje tualet dhe dy garazhe.

Kati II organizohet ne tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verande prej 100m2.

Vila disponon ngrohje qendrore me gaz ose me kondicionere.

Cmimi: 900 Euro/muaj

ID : PRO4325
Adresa: vaqarr
Qyteti: Tirana
Zona: Vaqarr
Cmimi:900 €
Sipërfaqja: 200 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 3