• Dhoma gjumi: 5
  • Tualet: 3
  • 244 m2

Vile ne shitje ne “Kombinat”

Vile ne shitje ne rrugen kryesore ne “Kombinat”

Ka nje siperfaqe trualli prej 200 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 244 m2
Ka nje organizim prej dy katesh dhe papafingo

Kati perdhe ka nje siperfaqe prej 102 dhe eshte i organizuar ne nje ambient gatimi dhe ndenjie, dy dhoma gjumi dhe dy tualet

Kati i pare me nje siperfaqe 102 m2 dhe eshte i organizuar ne nje ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Papafingo me siperfaqe 40 m2

Vila eshte nje mundesi shume mire investimi pasi ndodhet buze rruges kryesore

Cmimi i shitjes 530000 euro

ID : PRO4324
Adresa: Kombinat
Qyteti: Tirana
Zona: Kombinat
Cmimi:530,000 €
Sipërfaqja: 244 m2
Dhoma gjumi: 5
Tualet: 3

Prona të ngjashme

Vile ne shitje ne “Kombinat”

Tirana, Kombinat
670,000 €
ID: PRO4343 Dhoma: 8 Tualetet: 4 Sipërfaqja: 680 m2

Vile ne shitje ne “Kombinat”

Tirana, Kombinat
178,000 €
ID: PRO4317 Dhoma: 7 Tualetet: 4 Sipërfaqja: 4803 m2

Shitet shtepi private dy kateshe 3+1+papafingo , ne "Kombinat".

Tirana, Kombinat
170,000 €
ID: PRO3051 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 400 m2