• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 2
  • 150 m2

Vile dy kateshe me qera prane ish Stacionit te Trenit

Vila ka nje siperfaqe prej 150 m2 dhe organizohet ne dy kate.

Cdo kat ka nga dy dhoma gjumi, nje kuzhine dhe nje tualet.

Cmim: 650 Euro/muaj

ID : PRO4321
Adresa: Prane stacionit te trenit
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Stacionit te Trenit
Cmimi:650 €
Sipërfaqja: 150 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 2