• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 200 m2

Shtepi private ne shitje ne “Misto Mame”

Shtepi private ne shitje buze rruges kryesore ne “Misto Mane”

Ka nje sipefaqe trualli prej 700 m2 dhe siperfaqe ndertimi 200 m2

Organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen ne dhoma, nje ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon

Disponon gjithashtu dhe nje dyqan I cili ka nje siperfaqe prej 100 m2

Momentalisht eshte e dhene me qira

Shtepia nje mundesi shume e mire banimi dhe investimi

Cmimi I shitjes 390000 euro

ID : PRO4312
Adresa: Misto Mame
Qyteti: Tirana
Zona: Misto Mame
Cmimi:390,000 €
Sipërfaqja: 200 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Shitet vilë 2-katëshe në një zonë të qetë të Tiranës, ne Misto Mame, prane KMY-se

Tirana, Misto Mame
180,000 €
ID: PRO3712 Dhoma: 6 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 225 m2

Shitet shtëpi private 2- katëshe në Rrugën Besim Alla, Misto Mame

Tirana, Misto Mame
180,000 €
ID: PRO2624 Dhoma: 4 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 235 m2