• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 8600 m2

Toke ne shitje ne "Prush"

Toka ndodhet ne nej zone mjaft te qete me infrastruktur te rregullt, vetem pak kilometra larg nga kryeqyteti.

Ka nje siperfaqe prej 8600 m², toka perben nje mundesi shume te mire shfrytezimi dhe investimi pasi ka akses direkt ne rruge kryesore

Ka nje gjatesi prej 120 m dhe gjeresi 70 m

Disponon certifikate pronesie

Cmimi 90 euro/m2

Cmimi 774000 euro

ID : PRO4306
Adresa: Prush
Qyteti: Tirana
Zona: Prush
Cmimi:774,000 €
Sipërfaqja: 8600 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0