• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 73 m2
  • Kati: 3

Apartament 2+1 ne shitje tek “Shallvaret”

Apartament 2+1 ne shitje ne nje nga zonat me te mira te qytetit te Shallvaret

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te te nje pallat ekzistues

Apartamenti ka nje siperfaqe ka 73 m2

Organizohet ne nje ambinet ndenje dhe gatimi, dy dhoma gjumi dhe tualet.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate hipotekore.

Cmimi 110.000 euro

ID : PRO4302
Adresa: Shallvaret
Qyteti: Tirana
Zona: Shallvaret
Cmimi:110,000 €
Sipërfaqja: 73 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 ne shitje te "Shallvaret"

Tirana, Shallvaret
240,000 €
ID: PRO4574 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 163 m2

Apartament 1+1 ne shitje tek “Shallvaret”

Tirana, Shallvaret
90,600 €
ID: PRO4036 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 76 m2

Shitet apartament 2+1 tek Shallvaret.

Tirana, Shallvaret
80,000 €
ID: PRO1845 Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 74 m2