• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 75 m2
  • Kati: 1

Apartament 2+1 me qera prane "Hotel Colosseo"

Ka nje siperfaqe prej 74.5 m2 dhe organizohet ne dhome ndenjie dhe kuzhine ne ambinet te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje korridor shperndares dhe nje ballkon.

Pozicionohet ne nje zone lehtesisht te aksesueshme dhe shume te favorshme.
Apartamenti eshte teresisht i rinovuar dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues.

Cmimi: 450 euro ne muaj me taksa te perfshira

ID : PRO4291
Adresa: Rruga e Durresit
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Durresit
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 75 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira prane "Zogut te Zi"

Tirana, Rruga e Durresit
350 € / Muaj
ID: PRO1834 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 88 m2

Garzoniere me qira ne “Rrugën e Durrësit”

Tirana, Rruga e Durresit
300 € / Muaj
ID: PRO4027 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 35 m2

Super apartament me qira 1+1 tek ‘’Rruga e Durrësit’’

Tirana, Rruga e Durresit
450 € / Muaj
ID: PRO4026 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 50 m2