• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 17 m2

Dyqan ne shitje ne “Fresk”

Ambjenti ka nje siperfaqe prej 17 m2

Ambjenti organizohet ne nje hapsire te madhe dhe nje tualet

Pozicionohet buze rruge

Ndodhet ne nje zone te aksesueshme

Mund te shfrytezohet per te gjitha llojet e bizneseve

Cmimi i shitjes 20000 euro

ID : PRO4290
Adresa: Fresku
Qyteti: Tirana
Zona: Te Fresku
Cmimi:20,000 €
Sipërfaqja: 17 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1