• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 100 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 me qira prane “Ish-Uet-se”

Organizohet ne ambjentin e ndenjes dhe kuzhinës te përbashkë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri

Eshtë I sapomobiluar në mënyrë bashkëkohore, me të gjitha orenditë e duhura.

Ndodhet ne ne zone shume te aksesueshme dhe qe ofron te gjitha facilitetet

Disponon gjithashtu dhe nje post parkimi

Çmimi 550 euro/muaj

ID : PRO4288
Adresa: Pranë Ish Uet-së
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë UET-së
Cmimi:550 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira pranë ” UET” Tiranë

Tirana, Pranë UET-së
330 € / Muaj
ID: PRO4010 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 85 m2

Apartament me qira 1+1 pranë ” UET” Tiranë

Tirana, Pranë UET-së
400 € / Muaj
ID: PRO3813 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2