• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 136 m2

Jepet me qera kati i II i nje vile prane "Qyteti Studenti"

Ka nje siperfaqe prej 136 m2

Organizohet ne nje kuzhine, nje ambient ndenjie, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje lavanderi dhe nje ballkon.

Eshte e mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme per nje jetese komode

Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te kerkuar ne periferi te Tirane s

Cmimi: 500 Euro/muaj

ID : PRO4286
Adresa: Qyteti studenti
Qyteti: Tirana
Zona: Qyteti Studenti
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 136 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1