• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 60 m2
  • Kati: 4

Apartament 1+1 ne shitje ne Kombinat prane shkolles "Myslym Keta"

Apartamenti organizohet ne nje kuzhine dhe dhome ndenjie ne ambient te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet nje korridor shperndares dhe ka nje siperfaqe prej 60m2.

Ndodhet ne katin IV te nje pallati ekzistues.

Totalisht i rinovuar, i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.

Cmimi 46.500 Euro

ID : PRO4285
Adresa: kombinat
Qyteti: Tirana
Zona: Kombinat
Cmimi:46,500 €
Sipërfaqja: 60 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 ne Kombinat

Tirana, Kombinat
48,000 €
ID: PRO4178 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 55 m2

Shitet apartament 1+1 në rrugën e "Qelqit"

Tirana, Kombinat
27,000 €
ID: PRO2726 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 49 m2