• Dhoma gjumi: 6
  • Tualet: 4
  • 580 m2

Vilë ne shitje te “Rruga e Elbasanit”

Vila eshte e organizuar ne kater kate

Kati perdhe ka nje siperfaqe prej 123.4 dhe eshte e organizuar ne nje hapsire boshe dhe tre ambiente ndihmese

Kati i pare ka nje siperfaqe prej 152.2 m2, eshte e organizuar ne nje ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkone

Kati I dyte dhe I trete kane te njejtin organizim dhe siperfaqe

Vila eshte ne gjendje pune dhe perdoret per aktivitete biznesi dhe banim

Kati I trete eshte I gjithi I mobiluar

Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te aksesueshme

Mund te shfrytezohet per banim ose biznes

Çmimi i shitjes 600.000 euro

ID : PRO4284
Adresa: Rruga e Elbasanit
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Elbasanit
Cmimi:600,000 €
Sipërfaqja: 580 m2
Dhoma gjumi: 6
Tualet: 4

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje tek ‘’Rruga e Elbasanit’’

Tirana, Rruga e Elbasanit
100,000 €
ID: PRO4283 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 71 m2

Super apartament 2+1 ne shitje te rruga e Elbasanit

Tirana, Rruga e Elbasanit
240,000 €
ID: PRO4150 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 97 m2

Shitet apartament 1+1 pranë Drejtorisë së Higjienës

Tirana, Rruga e Elbasanit
84,000 €
ID: PRO1294 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2