• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 80 m2
  • Kati: 3

Apartament 2+1 me qira te “Shallvaret”

Apartament 2+1 ne zemer te Tiranes tek pallatet ‘Shallvare”

Ka nje siperfaqe 80 m2 dhe ndodhet ne katin e trete

I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon

I pozicionuar ne zonen me te mire te kryeqytetit, duke ofruar te gjitha sherbimet dhe facilitet e nevojshme.

I sapo mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme

Cmimi i qirase 600 euro/muaj

ID : PRO4281
Adresa: Pallatet Shallvare
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë Shallvareve
Cmimi:600 €
Sipërfaqja: 80 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira te "Shallvaret"

Tirana, Pranë Shallvareve
600 € / Muaj
ID: PRO4127 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 95 m2

Zyre me qira tek Bulevardi “Zhan D’ark” pranë hotel Sky 2 dhe pallateve “Shallvare”.

Tirana, Pranë Shallvareve
350 € / Muaj
ID: PRO1620 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Apartament 2+1 me qira te pallatet Shallvare

Tirana, Pranë Shallvareve
300 € / Muaj
ID: PRO2334 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 76 m2