• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 4000 m2

Shitet toke ne Ndroq buze rruges kryesore

Siperfaqja: 4000m2

E pershtatshme per kompleks vilash, restorante, hotele ose magazine.

Ndodhet ne nje zone shume te aksesueshme dhe te zhvilluar.

Cmimi: 120.000 Euro

ID : PRO4275
Adresa: Ndroq
Qyteti: Tirana
Zona: Ndroq
Cmimi:120,000 €
Sipërfaqja: 4000 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0