• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 1000 m2

Shitet toke ne Prush

Siperfaqja: 1000

E pershtatshme per ndertim vile, shtepie ose magazine.

Ndodhet ne nje zone shume te aksesueshme dhe te zhvilluar.

Cmimi: 55.000 Euro

ID : PRO4274
Adresa: Prush
Qyteti: Tirana
Zona: Prush
Cmimi:55,000 €
Sipërfaqja: 1000 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0

Prona të ngjashme

Toke ne shitje ne “Prush”

Tirana, Prush
120,000 €
ID: PRO4307 Sipërfaqja: 2000 m2

Toke ne shitje ne "Prush"

Tirana, Prush
774,000 €
ID: PRO4306 Sipërfaqja: 8600 m2

Toke ne shitje ne “Prush”

Tirana, Prush
200,000 €
ID: PRO4266 Sipërfaqja: 2000 m2