• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 6500 m2

Shitet toke ne Kombinat

Siperfaqja: 6500 m2

E pershtatshme per ndertim vile, shtepie ose magazine.

Ndodhet ne nje zone shume te aksesueshme dhe te zhvilluar.

Cmimi: 1120000 Euro

ID : PRO4273
Adresa: kombinat
Qyteti: Tirana
Zona: Kombinat
Cmimi:1,120,000 €
Sipërfaqja: 6500 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0

Prona të ngjashme

Shiten tokë në Kombinat.

Tirana, Kombinat
147,000 €
ID: PRO3538 Sipërfaqja: 2100 m2

Shitet tokë në Kombinat.

Tirana, Kombinat
168,000 €
ID: PRO3374 Dhoma: 1 Sipërfaqja: 2100 m2

Shitet truall në Kombinat

Tirana, Kombinat
425,000 €
ID: PRO119 Sipërfaqja: 4250 m2