• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 116 m2

Apartamente te tipologjive te ndryshme ne kompleksin “Smart City” pranë QTU-së

Shiten apartamente 1+1,2+1 dhe 3+1 ne Kompleksin “Smart City” pranë QTU-së

Apartamentet kanë sipërfaqe, organizime dhe orientime të ndryshme, duke mundesuar lehtesira ne perzgjedhjen e aparameteve sipas kerkeses

Ndodhen në një zone shume te mire, larg zhurmave te qytetit

Teknologjia e përdorur për termoizolim ju mundëson të keni një ambjent banimi të fresket në verë dhe të ngrohtë në dimër, duke ju kursyer enerkgjine elektrike.

Ofrohet gjithçka për një jetesë me standatet më të larta dhe me teknologjinë e fjalës së fundit

Kompleksi ofron ambjente të jashtme si sheshe, trotuare, gjelbërim, ndriçim i jashtëm, ambjente shplodhëse dhe hapësira shërbimi për bar, kafe, restorant, etj.

Cmimi 600-700 euro/m2

ID : PRO4270
Adresa: Pranë QTU-së
Qyteti: Tirana
Zona: Autostrada Tirane-Durres
Cmimi:Kontakto për cmimin
Sipërfaqja: 116 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 pranë Spitalit Hygeia

Tirana, Autostrada Tirane-Durres
90,000 €
ID: PRO2213 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 106 m2

Shitet apartament 2+1 në Autostrade afer Veko

Tirana, Autostrada Tirane-Durres
90,000 €
ID: PRO1786 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 106 m2

Shitet apartament 3+1 pranë "Tregut Agro-Ushqimor", pas spitalit "Hygeia"

Tirana, Autostrada Tirane-Durres
120,000 €
ID: PRO1460 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 250 m2