• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 3
  • 205 m2

Vile 3-kateshe ne shitje tek sheshi i Xhamllikut

Vila organizohet ne tre kate

Kati I ka nje siperfaqe prej 70m2, dhe organizohet ne nje ambient ndenjie dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi dhe nje tualet.

Kati II ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe organizohet ne nje ambient ndenjie dhe gatimi te perbashket, nje dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande 15m2.

Kati III ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe organizohet ne nje ambient ndenjie dhe gatimi te perbashket, nje dhoma gjumi dhe nje tualet.

Siperfaqja e truallit: 100m2

Cmimi 123,600 Euro

ID : PRO4265
Adresa: Xhamllik
Qyteti: Tirana
Zona: Xhamlliku
Cmimi:123,600 €
Sipërfaqja: 205 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 3