• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 112 m2

Apartamente te tipologjive te ndryshme te “Arlis Contruction” Farmacia 10

Apartamenti i I-rë ka nje siperfaqe bruto prej 111.8 m2, siperfaqe neto 95.6 m2 dhe ndodhet ne katin e IV-të

Apartamenti i II-të ka sipërfaqe bruto 99 m2 dhe siperfaqe neto 84.6 m2, ndodhet ne katin e II-të

Apartamenti I III-të ka siperfaqe bruto 113.5 m2 dhe siperfaqe neto 97 m2, ndodhet ne katin e IX-të

Apartamenti IV-të ka siperfaqe bruto 104.7 m2 dhe siperfaqe neto 89.5 m2, ndodhet ne katin e II-të

Apartamenti i V-të ka nje siperfaqe bruto prej 103.8 m2, siperfaqe neto 88.8 m2 dhe ndodhet ne katin e II-të

Apartamenti i VI-të ka siperfaqe bruto 114.3 m2 dhe siperfaqe neto 97.7 m2, ndodhet ne katin e IV-të

Apartamentet jane te pozicionuar në lindje të qytetit të Tiranës, në një prej rrugëve kryesore të saj, në rrugën e Dibrës, pranë Unazës.

Kjo zonë po zhvillohet me hapa të shpejtë, sidomos vitet e fundit, si një zonë rezidenciale me të gjitha facilitetet dhe shërbimet që shoqërojnë qëndrat e banuara.

Muret ndarës midis apartamenteve dhe muret ndarës me korridoret e shkallëve do të jenë termikisht të izoluar duke përdorur pambuk mineral me trashësi 50 mm të vendosur ndërmjet dy mureve prej 10 cm.

Teknologjia e përdorur për termoizolim ju mundëson të keni një ambjent banimi të fresket në verë dhe të ngrohtë në dimër, duke ju kursyer enerkgjine elektrike.

Oborret e brendshme që krijohen, do të trajtohen me hapësira të gjelbërta për ti ofruar një ambjent të jashtëm sa më të mirë dhe të rehatshëm për banorët e objektit: sheshe, trotuare, gjelbërim, ndriçim i jashtëm, ambjente shplodhëse dhe hapësira shërbimi për bar, kafe, restorant, etj.

Cmimi 970 euro/m2

ID : PRO4264
Adresa: Farmacia 10
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Dibres
Cmimi:Kontakto për cmimin
Sipërfaqja: 112 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Super apartament 2+1 per shitje tek "Ish Restorant Durresi"!

Tirana, Rruga e Dibres
77,000 €
ID: PRO4601 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2

Apartament 1+1 në shitje në “Rruga Dibrës”

Tirana, Rruga e Dibres
72,000 €
ID: PRO4517 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 58 m2

Apartament 2+1 ne shitje te “Arlis Contruction” Farmacia 10

Tirana, Rruga e Dibres
102,600 €
ID: PRO4420 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 114 m2