• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 133 m2
  • Kati: 6

Apartament 2+1 ne shitje ne Komunen e Parisit

Siperfaqja 132.6m2

Kati i VI me ashensor

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine ne ambient te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje ballkon dhe nje korridor shperndares.

Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe qe krijon te gjitha facilitet per nje jetese komode

Ne cmim perfshihen edhe dy poste parkimi.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Cmimi i shitjes 145.000 Euro

ID : PRO4260
Adresa: Komuna e Parisit
Qyteti: Tirana
Zona: Komuna e Parisit
Cmimi:145,000 €
Sipërfaqja: 133 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 6

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 ne shitje te "Komuna e Parisit"

Tirana, Komuna e Parisit
88,000 €
ID: PRO4158 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Shitet apartament 3+1 te Komuna e Parisit

Tirana, Komuna e Parisit
163,800 €
ID: PRO4141 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 164 m2

Shitet Apartament 1+1 tek “Komuna e parisit”

Tirana, Komuna e Parisit
95,000 €
ID: PRO3883 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 65 m2