• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 120 m2
  • Kati: 6

Shitet apartament 3+1 prane "Shkolles se Bashkuar"

Apartamenti organizohet ne nje kuzhine dhe dhome ndenje ne ambient te perbashket, tre dhoma gjumi, dy tualete, dhe nje ballkon.

Ndodhet ne katin e VI te nje pallati pa ashensor.

Siperfaqja: 120 m2

Cmimi: 75.000 Euro

ID : PRO4239
Adresa: Shkolla e Bashkuar
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Dibres
Cmimi:75,000 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 6

Prona të ngjashme

Super apartament 2+1 per shitje tek "Ish Restorant Durresi"!

Tirana, Rruga e Dibres
77,000 €
ID: PRO4601 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2

Apartament 1+1 në shitje në “Rruga Dibrës”

Tirana, Rruga e Dibres
72,000 €
ID: PRO4517 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 58 m2

Apartament 2+1 ne shitje te “Arlis Contruction” Farmacia 10

Tirana, Rruga e Dibres
102,600 €
ID: PRO4420 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 114 m2