• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 105 m2
  • Kati: 2

Kati i dytë i një vile me qira në “Sauk”

Jepet me qira kati II-të i një vile i organizuar në një apartament 2+1 në “Sauk te vjeter”

Vila më sipërfaqe 105 m2
Organizohet në një ambient ndenjie, një kuzhine gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, një ballkon i madh dhe një verandë me pamje nga kopshti I vilës.

Eshtë i mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme


Vila ka kopësht dhe mundësi vendparkimi per makinën.

Çmimi 500 euro/muaj

ID : PRO4207
Adresa: Sauk i vjeter
Qyteti: Tirana
Zona: Sauk
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 105 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira ne "Sauk"

Tirana, Sauk
300 € / Muaj
ID: PRO2572 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2

Jepet me qera apartament ne nje Komplekset me te bukura te Tiranes 2+1.

Tirana, Sauk
950 € / Muaj
ID: PRO1779 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 116 m2