• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 60 m2
  • Kati: 8

Super apartament 1+1 te “Kompleksi Magnet”

Apartamenti ka nje sipërfaqe prej 60 m2

Ndodhet në rrugën “Frosina Plaku”, shumë pranë “Ring Center”

Eshtë i sapomobiluar, I gjithi I investuar nga fillimi dhe I pabanuar me pare

Organizohet me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , një dhomë gumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti ndodhet një ndërtimi të ri ne nje zone shume te aksesueshme

Çmimi 400 euro/muaj perfshire taksat

ID : PRO4206
Adresa: Kompleksi Magnet
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga "Frosina Plaku"
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 60 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 8