• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 65 m2
  • Kati: 3

Apartament 2+1 me qira në rrugën “Myslym Shyri”

Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme në rrugën “Myslym Shyri” pranë Vasil Shantos

Organizohet në një ambient ndenjie,nje ambient gatimi më vete, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon.

Ka nje siperfaqe prej 65 m2

Pozicionohet në katin e tretë të një pallati ekzistues

Eshtë i mobiluar në mënyrë luksoze dhe me te gjitha orendite e nevojshme

Stili i apartamentit mundëson një jetë të qetë dhe komode.

Çmimi 650 euro/muaj

ID : PRO4204
Adresa: Myslym Shyri
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Myslym Shyri"
Cmimi:650 €
Sipërfaqja: 65 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament unik me qira në Qendrën e Tiranës

Tirana,
700 € / Muaj
ID: PRO2328 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 140 m2

Apartament 2+1 me qira në Rr. "Myslym Shyri"

Tirana,
400 € / Muaj
ID: PRO1859 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 85 m2

Jepet me qera apartament 1+1 ne Rrugen e " Myslym Shyrit"

Tirana,
500 € / Muaj
ID: PRO1743 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2