• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 108 m2
  • Kati: 3

Shitet apartament 2+1 tek bar ARTISTI

Siperfaqja eshte 108 m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine , dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

Shitet i mobiluar si ne foto, me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Ndodhet ne nje zone te populluar dhe qe ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode.

Pozicioni perfekt i apartamentit ben te mundur ndricimin natyral gjate gjithe dites.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi i shitjes 84.000 euro

ID : PRO4203
Adresa: Astir
Qyteti: Tirana
Zona: Unaza e Re, Astiri
Cmimi:84,000 €
Sipërfaqja: 108 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje ne "Astir"

Tirana, Unaza e Re, Astiri
68,000 €
ID: PRO4198 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 83 m2

Apartament 3+1ne shitje ne "Unazen e Re", te kompleksi "Green City".

Tirana, Unaza e Re, Astiri
145,000 €
ID: PRO3977 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 127.4 m2

Apartamente 1+1 dhe 2+1 per shitje tek ‘’Kompleksi Simacom’’.

Tirana, Unaza e Re, Astiri
80,261 €
ID: PRO3858 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2