• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 101 m2
  • Kati: 4

Apartament 2+1 ne shitje ne “Yzberisht”

Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon.

Ka nje sipërfaqe bruto prej 101.37 m2 dhe siperfaqe neto 90.47 m2

Ndodhet në katin e IV- të banim të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti eshte i mobiluar me shume shije, investime te bera m ekujdes nga vete pronari I apartamentit

Ka orientim shume te mire dhe drite natyrale ne pjesen me te madhe te dites

I pajisur me certifikate pronesie

Çmimi i shitjes 98500 euro

ID : PRO4197
Adresa: Yzberisht
Qyteti: Tirana
Zona: Shallvaret
Cmimi:98,500 €
Sipërfaqja: 101 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 ne shitje, prane "Maternietetit te Ri"

Tirana, Shallvaret
80,000 €
ID: PRO4854 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 56 m2 Kati: 3

OKAZION! Apartament 1+1 dhe 2+1 ne shitje tek Mozaiku.

Tirana, Shallvaret
130,000 €
ID: PRO4850 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 130 m2 Kati: 5

Apartament 1+1 dhe 2+1 për shitje Rruga “Riza Cerova”

Tirana, Shallvaret
155,250 €
ID: PRO4822 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 135 m2