• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 90 m2
  • Kati: 4

Apartament 2+1 ne shitje ne “Yzberisht”

Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon.

Ka nje sipërfaqe bruto prej 101.37 m2 dhe siperfaqe neto 90.47 m2

Ndodhet në katin e IV- të banim të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti eshte i mobiluar me shume shije, investime te bera m ekujdes nga vete pronari I apartamentit

Ka orientim shume te mire dhe drite natyrale ne pjesen me te madhe te dites

I pajisur me certifikate pronesie

Çmimi i shitjes 107000 euro

ID : PRO4197
Adresa: Yzberisht
Qyteti: Tirana
Zona: Yzberisht
Cmimi:107,000 €
Sipërfaqja: 90 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 ne shitje ne “Yzberisht”

Tirana, Yzberisht
66,000 €
ID: PRO4196 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 56.20 m2

Apartament 2+1 ne shitje ne ‘’Yzberisht’’

Tirana, Yzberisht
80,000 €
ID: PRO3999 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 96 m2

Apartament 2+1 pranë KMY-se ‘’Yzberisht’’.

Tirana, Yzberisht
120,000 €
ID: PRO3859 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 140 m2