• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 56.20 m2
  • Kati: 4

Apartament 1+1 ne shitje ne “Yzberisht”

I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, nje dhome gjumi, nje tualet dh enje ballkon I mbyllur me vertrate xhami

Ka nje sipërfaqe prej bruto 67.85 m2 dhe neto 56.20 m2

Ndodhet në katin e IV- të banim të një pallati te ri me ashensor.

Aparatamenti është investuar me shumë kujdes nga vetë pronari me te gjitha orenditë e nevojshme dhe shitet I mobiluar.

Disponon certificate pronesie

Çmimi 66.000 euro

ID : PRO4196
Adresa: Yzberisht
Qyteti: Tirana
Zona: Yzberisht
Cmimi:66,000 €
Sipërfaqja: 56.20 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje ne “Yzberisht”

Tirana, Yzberisht
107,000 €
ID: PRO4197 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2

Apartament 2+1 ne shitje ne ‘’Yzberisht’’

Tirana, Yzberisht
80,000 €
ID: PRO3999 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 96 m2

Apartament 2+1 pranë KMY-se ‘’Yzberisht’’.

Tirana, Yzberisht
120,000 €
ID: PRO3859 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 140 m2