• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 18 m2

Biznes per shitje ne rrugen “Myslym Shyri”

Ambjenti ndodhet në një zonë elitare dhe shume te frekuentuar të Tiranës, me një sipërfaqe totale prej 18 m2

Sherbimet qe ofrohen jane te ndryshme si exchange, transferta parash, pages ate ndryshme

Biznesi eshte ne gjendje pune prej shume vitesh, duke siguar klientel te rregullt

Cmimi i shitjes se biznesit 5000 euro

ID : PRO4195
Adresa: Myslym Shyri
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Myslym Shyri"
Cmimi:5,000 €
Sipërfaqja: 18 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1