• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 80 m2
  • Kati: 3

Apartament 2+1 ne shitje ne "Laprake"

Apartamenti organizohet në ambient ndenjie, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Ndodhet në katin e III-të të një pallati të ri me ashensor,

Ka një sipërfaqe bruto prej 96.2 m2 dhe siperfaqe neto 80.1 m2

Zona të ofron shumë facilitete të shumta, si shkolla, qëndra shëndetësore, transport urban, supermarkete etj.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 96 200 euro total

ID : PRO4190
Adresa: Laprake
Qyteti: Tirana
Zona: Laprake
Cmimi:96,200 €
Sipërfaqja: 80 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 3

Prona të ngjashme

Shitet Apartament 2+1 ne Laprake . "CMIM OKAZION"

Tirana, Laprake
Kontakto për cmimin
ID: PRO4189 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 98 m2

Apartament 2+1 në shitje në ''Laprakë''

Tirana, Laprake
57,000 €
ID: PRO4137 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 68 m2

Apartament 1+1 ne shitje ne “Laprakë”

Tirana, Laprake
52,000 €
ID: PRO4024 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2