• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 80 m2
  • Kati: 4

Apartament 2+1 me qira ne "Don Bosko"

Ndodhet në katin e IV-të dhe ka sipërfaqe 80 m2

Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni ndenjes, nje ambjent gatimi me vete, dy dhoma gjumi dhe nje tualet

Eshte i gjithi i sapoinvestuar ne sistemin elektrik, hidraulik,termoizolim punime te bera nga vete pronari

Apartamenti eshte mobiluar me mobilje te reja dhe te gjitha orendite e nevojshme

Zona ne te cilen ndodhet eshte nder me te kerkuarat dhe ofron cdo facilitet e mundshem

Cmimi i qirase 350 euro/muaj pa taksa

ID : PRO4187
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:350 €
Sipërfaqja: 80 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko

Tirana, Don Bosko
700 € / Muaj
ID: PRO4202 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 94 m2

Apartament 2+1 me qera ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
450 € / Muaj
ID: PRO4201 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 100 m2

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko .

Tirana, Don Bosko
600 € / Muaj
ID: PRO4168 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 94.2 m2