• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 130 m2

Apartament 2+1 me qira te “Ish Ekspozita”

Organizohet ne nje dhome ndenjie, nje ambient gatimi me vete, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Ka nje siperfaqe prej 130 m2

Ndodhet ne nje ndertim te ri shume cilesor

Apartamenti eshte i mobiluar me shije, te gjitha mobilje te reja dhe te gjitha orendite e nevojshme

Pozicionohet ne nje zone shume te mire te Tiranes qe krijon cdo facilitet

Cmimi i qirase 800 euro/muaj

ID : PRO4183
Adresa: Ish Ekspozita
Qyteti: Tirana
Zona: prane ish-Ekspozites "Shqiperia Sot"
Cmimi:800 €
Sipërfaqja: 130 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Apartament me qira 1+1 pranë ish-Ekspozitës.

Tirana,
320 € / Muaj
ID: PRO3094 Sipërfaqja: 70 m2

Apartament me qira 1+1 pranë ish-Ekspozitës

Tirana,
300 € / Muaj
ID: PRO559 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Jepet me qera apartament te Ekspozita

Tirana,
300 € / Muaj
ID: PRO398 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2