• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 98 m2
  • Kati: 4

Apartament 2+1 në shitje te “Shkolla e Bashkuar”

Ka një sipërfaqe totale prej 98 m2

Ndodhet ne katin e IV-të të nje pallati te ri me ashensor

Organizohet në një dhomë ndenjie, një ambient gatimi më vete, dy dhoma gjumi, një matrimoniale dhe nje dhomë fëmijësh dhe dy tualete

Eshtë tërësisht I mobiluar në mënyrë bashkëkohore

I gjithë apartamenti është I shtruar me parket.

I investuar nga vete pronari baneses

Disponon certifikate pronesie.

Cmimi 120.000 euro

ID : PRO4181
Adresa: Shkolla e Bashkuar
Qyteti: Tirana
Zona: prane skolles se Bashkuar
Cmimi:120,000 €
Sipërfaqja: 98 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 4