• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 55 m2

Shitet apartament 1+1 ne Kombinat

Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine ne ambient te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

Siperfaqja: 55m2

Cmimi: 48000 Euro

ID : PRO4178
Adresa: Kombinat
Qyteti: Tirana
Zona: Kombinat
Cmimi:48,000 €
Sipërfaqja: 55 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 në rrugën e "Qelqit"

Tirana, Kombinat
27,000 €
ID: PRO2726 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 49 m2