• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 62 m2
  • Kati: 3

Shitet apartament 1+1 te Xhamlliku

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje dhe nje kuzhine ne ambient te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

Siperfaqja: 62 m2

Cmimi: 62000 Euro

ID : PRO4177
Adresa: Te Xhamlliku
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë ish-Porcelanit
Cmimi:62,000 €
Sipërfaqja: 62 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1 ne shitje te “Xhamlliku”

Tirana, Pranë ish-Porcelanit
Kontakto për cmimin
ID: PRO3947 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 108 m2

Apartament 1+1 ne shitje te “Xhamlliku”

Tirana, Pranë ish-Porcelanit
60,000 €
ID: PRO3932 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2

Shitet shtëpi private + truall tek ‘’Xhamlliku’’.

Tirana, Pranë ish-Porcelanit
110,000 €
ID: PRO3904 Sipërfaqja: 140 m2