• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 57 m2
  • Kati: 1

Apartament 1+1 me qira te “Jordan Misja”

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 57 m2 dhe ndodhet ne katin e I-rë banim.

Eshte I organizuar ne nje ambient ndenjie dhe gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon

Ndodhet ne nje objekt te ri me punime cilesore

Vendndodhja e apartamentit ofron facalitete te shumta pasi ndodhet ne nje zone mjaft te populluar

Apartamenti mund te perdoret per banim ose per zyra dhe ambiente te tjera biznesi.

Cmimi 300 euro/muaj

ID : PRO4171
Adresa: Jordan Misja
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Jordan Misja
Cmimi:300 €
Sipërfaqja: 57 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira te “Jordan Misja”

Tirana, Rruga Jordan Misja
400 € / Muaj
ID: PRO4170 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2