• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 80 m2
  • Kati: 1

Apartament 2+1 me qira te “Jordan Misja”

Ka një sipërfaqe totale prej 80 m2

Ndodhet ne katin e II-të te godinës

Është i organizuar në nje ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone

Ka investime shumë cilësore të bëra nga vetë pronari I ap, si parketi, tualeti etj.

Apartamenti jepet per zyra ose banim

Çmimi 400 euro/muaj

ID : PRO4170
Adresa: Jordan Misja
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Jordan Misja
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 80 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 1

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira te “Jordan Misja”

Tirana, Rruga Jordan Misja
300 € / Muaj
ID: PRO4171 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 57 m2