• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 68 m2

Apartamente te tipologjive te ndryshme ne shitje te “Square 21”

Shiten apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1 te “Square 21”.

Apartamentet kanë sipërfaqe, organizime dhe orjentime të ndryshme.

Ndodhen në një zone elitare te Tiranës dhe ne nje nder komplekset me te lakmuara te kryeqyteit ideal per banim dhe investim

Kompleksi ofron një koncept ekologjik klime për çdo hapsire banimi, ku banorët mund t’i largohen zhurmës dhe ajrit të ndotur

Kompleksi Square21 ofron gjithçka për një jetesë me standatet më të larta dhe me teknologjinë e fjalës së fundit

ID : PRO4162
Adresa: Square 21
Qyteti: Tirana
Zona: Prane 21- Dhjetorit
Cmimi:Kontakto për cmimin
Sipërfaqja: 68 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje prane Mozaikut te Tiranes

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
95,000 €
ID: PRO4662 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 76 m2

Apartament 4+1 në shitje pranë “21 Dhjetorit”

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
120,000 €
ID: PRO4643 Dhoma: 4 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 130 m2

Apartament 2+1 në shitje pranë “21 Dhjetorit”

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
136,000 €
ID: PRO4611 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 108 m2