• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 97 m2
  • Kati: 4

Apartament 2+1 me qira ne “Durres”

Organizohet ne koridor i cili ben shperndarjen e ambienteve, salloni i ndenjes i bollshem, kuzhina gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon

Eshte i mobiluar me te gjiha orendite e nevojshme, i pajisur me te gjithe elektroshtepiaket duke ofruar te gjithe kushtet e nevojshme per nje jetese komode.

Ka siperfaqe prej 97 m2, dhe ndodhet ne katin e IV-të nje pallati te ri me ashensor

Vendndodhja eshte ideale, ne qender te qytetit shume prane bashkise

Apartamenti disponon gjithashtu nje garazh me siperfaqe 18.5 m2

Cmimi 500 euro/muaj

ID : PRO4151
Adresa: Durres
Qyteti: Durrës
Zona: Pallati i sportit
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 97 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4