• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 3
  • 500 m2

Ambient biznesi me qira prane “Kristal Center”

Ka nje siperfaqe prej 500 m2 dhe eshte i organizuar ne dy kate

Ambienti eshte I ndare ne dhoma dhe mund te shfrytezohet per call center, zyra, klinike dentare, laborator mjeksor etj

Eshte I gjithi I investuar ne systemin hidraulik dhe elektrik

Ka fasad xhami qe mundesim reklamim shume te mire te biznesit dhe akses ne rruge kryesore

Ka akses me shkalle te brendshme

Jepet I mobiluar ose bosh ne baze te aktivitet qe mund te perdoret

Disponon gjithashtu nje post parkimi

Cmimi 3000 euro muaj/taksat

ID : PRO4139
Adresa: Kristal Center
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë Qendrës Kristal
Cmimi:3,000 €
Sipërfaqja: 500 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 3