• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 64 m2
  • Kati: 2

Apartament 1+1 ne shitje te “21 Dhjetori”

Sipërfaqja e apartamentit eshte 64 m2 dhe ndodhet ne katin II-të banim

Organizohet ne nje ambjent ndenje dhe gatimi te perbashket, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon.
Eshte totalisht I investuar nga fillimi dhe i mobiluar me ne menyre bashkekohore

Apartamenti është i pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme duke krijur te gjitha facilitet e nevojshme

Orientohet nga Jugu

Cmimi i shitjes 86000 euro

ID : PRO4138
Adresa: 21 Dhjetori
Qyteti: Tirana
Zona: Prane 21- Dhjetorit
Cmimi:86,000 €
Sipërfaqja: 64 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje prane Mozaikut te Tiranes

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
95,000 €
ID: PRO4662 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 76 m2

Apartament 4+1 në shitje pranë “21 Dhjetorit”

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
120,000 €
ID: PRO4643 Dhoma: 4 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 130 m2

Apartament 2+1 në shitje pranë “21 Dhjetorit”

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
136,000 €
ID: PRO4611 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 108 m2