• Dhoma gjumi: 5
  • Tualet: 3
  • 432 m2

Vile 3-kateshe ne shitje ne nje nga zonat kryesore te me mire ne Komuna Parisit.

Vila ndodhet nje zone vilash me akses ne rruge kryesore, si nga unaza e madhe e qytetit dhe komuna e parisit.

Ka nje organizim prej tre katesh, me nje siperfaqe prej 144 m2 cdo kat.

Kati i pare eshte i organizuar ne nje holl te madh i gjithi i hapur dhe nje tualet.

Kati i dyte eshte i organizuar ne 5 dhoma gjumi dhe nje tualet te madh me hidromasazh.

Kati i trete eshte i organizuar ne nje ambinet ndenje vecante dhe nje ambinet gatimi te vecante, nje holl, tualet dhe nje super verande.

Vila eshte e pajisur me te gjitha orendite e duhura, per nje jetese teper komode, eshte e punuar e gjitha me gure nga brenda.

Gjithashtu eshte e pershtateshme per aktivitete te ndryshme biznesi.

Parkim deri ne 3-4 makina, ne oborrin e viles.

Cmimi i shitjes 650000 euro

ID : PRO4133
Adresa: Komuna e Parisit
Qyteti: Tirana
Zona: Komuna e Parisit
Cmimi:650,000 €
Sipërfaqja: 432 m2
Dhoma gjumi: 5
Tualet: 3