• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 97 m2
  • Kati: 8

Super apartament 2+1 te “Kompleksi Magnet”

Apartamenti ka nje sipërfaqe prej 97 m2

Ndodhet në rrugën “Frosina Plaku”, shumë pranë “Ring Center”

Eshtë i sapomobiluar, I gjithi I investuar nga fillimi dhe I pabanuar me pare

Organizohet me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , dy dhoma gumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti ndodhet një ndërtimi të ri ne nje zone shume te aksesueshme

Çmimi 500 euro/muaj

ID : PRO4128
Adresa: Rruga Artan Lenja
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Artan Lenja"
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 97 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 8