• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 97 m2
  • Kati: 8

Apartament 2+1+2 tek Kthesa e Kamzes
-Karakteristikat e prones:
-Siperfaqja bruto 108 m2
-Siperfaqja neto 97 m2
-Ndodhet ne katin e VII
-I organizuar nga nje koridor qe ben shperndarjen ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
-Pozicioni i mire ben te mundur ndricim natyral gjate gjithe dites.
-Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
-Cmimi I shitjes 68000 euro
-Orientimi veri-perendim

ID : PRO4121
Adresa: Pallatet e Verdha
Qyteti: Tirana
Zona: Kthesa e Kamzes
Cmimi:68,000 €
Sipërfaqja: 97 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 8

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje prane “Casa Italia”

Tirana, Kthesa e Kamzes
87,920 €
ID: PRO4249 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 106 m2

Garzionere në shitje tek Kthesa e Kamzes prane “Casa Italias”

Tirana, Kthesa e Kamzes
32,000 €
ID: PRO4115 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 40 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Kthesa e Kamzes, Pallatet e Verdha

Tirana, Kthesa e Kamzes
68,000 €
ID: PRO3950 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 108 m2