• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 47 m2

Apartament 1+1 me qira ne "Don Bosko"

Ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 47 m2.

Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit,një dhomë gjumi, nje tualet dhe ballkon.

Eshte i gjithi i sapoinvestuar ne sistemin elektrik, hidraulik,termoizolim punime te bera nga vete pronari
Apartamenti eshte mobiluar me shume gusto, me mobilje te reja dhe te gjitha orendite e nevojshme
Ka orientim Jug-lindje duke mundesuar ndrcim natyral ne pjesen me te madhe te dites

Zona ne te cilen ndodhet eshte nder me te kerkuarat dhe ofron cdo facilitet e mundshem

Kusht nje vit parapagim

Cmimi i qirase 350 euro/muaj

ID : PRO4119
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:350 €
Sipërfaqja: 47 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko

Tirana, Don Bosko
700 € / Muaj
ID: PRO4202 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 94 m2

Apartament 2+1 me qera ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
450 € / Muaj
ID: PRO4201 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 100 m2

Apartament 2+1 me qira ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
350 € / Muaj
ID: PRO4187 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2