• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 30 m2
  • Kati: 4

Garzoniere me qira ne rrugën "Fortuzi"

Organizohet ne nje ambient ndenjie, gatimi, ambienti i fjetjes dhe nje tualet

Garzonierja është e sapo mobiluar në mënyrë bashkëkohore me pajisje terësisht të reja dhe me te gjitha orendite e nevojshme

Ndodhet në katin e IV-të, me një sipërfaqe prej 30 m2

Pozicionohet shume prane qendres ne nje zone mjaft te kerkuar

Cmimi 300 euro/muaj

ID : PRO4116
Adresa: Rruga Fortuzi
Qyteti: Tirana
Zona: Rr."Fortuzi"
Cmimi:300 €
Sipërfaqja: 30 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Jepet ambient 2+1 me qira, per zyra ose banim, ne rruge kryesore, midis rr.Fortuz dhe rr. Durresit

Tirana,
500 € / Muaj
ID: PRO2558 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Jepet apartament 2+1 me qera në rrugën "Fortuzi'

Tirana,
550 € / Muaj
ID: PRO1596 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2

Apartament 2+1 me qira të Rruga Fortuzi

Tirana,
300 € / Muaj
ID: PRO1052 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 115 m2