• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 105 m2
  • Kati: 3

Apartament 2+1 me qira ne “Rrugen e Kavajes”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 105 m2

Eshtë i organizuar në një sallon ndenjie dhe ambient gatimi, dy dhoma gjumi, korridor, tualet dhe ballkon

Ndodhet në një ndërtimi të ri cilësor të pajisur me ashensor.

Eshte i sapomobiluar, i shtruar me parket, disponon sistem ngrohje-ftohje dhe te gjitha facilitet e nevojshme

Ndodhet në një zonë lehtesisht të aksesueshme

Ofrohet gjithashtu nje post parkimi

Cmimi 480 euro/muaj

ID : PRO4113
Adresa: rruga e kavajes
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Kavajes
Cmimi:480 €
Sipërfaqja: 105 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Jepet me qira super apartament 2+1 nê Rrugën e Kavajës, prane qendres “ Globe”

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
400 € / Muaj
ID: PRO2958 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 105 m2

Apartament 2+1 me qira në “Rrugën e Kavajës”

Tirana, Rruga e Kavajes
450 € / Muaj
ID: PRO4069 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 87 m2

Apartament 1+1 me qira tek ‘’Rruga e Kavajës’’ pranë “Pallatit me Shigjeta”

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
280 € / Muaj
ID: PRO4065 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2