• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 84 m2
  • Kati: 5

Apartament 2+1 qira ne “Lungo Mare”

Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Ka një sipërfaqe prej 84 m2 dhe ndodhet ne katin e pestë

Punimet ne apartament janë shume cilesore, i mobiluar deri ne detaje me te gjitha orendite e nevojshme

Cdo hapësirë është e shfrytëzuar në detaj.

Ofron pamje te mrekullueshme te bregdetit

Cmimi 800 euro/muaj

ID : PRO4111
Adresa: Lungo mare
Qyteti: Vlorë
Zona: Lungo Mare
Cmimi:800 €
Sipërfaqja: 84 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 5