• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 3
  • 144.44 m2
  • Kati: 1

Apartament 3+1 ne shitje ne kompleksin “Lura 5” Gjiri I Lalzit

Apartament ka nje siperfaqe prej 144.44 m2 he nje pishine ne siperfaqe 24 m2

Organizohet ne një sallon te madh dhe nje ambient gatimi, tre dhoma gjumi, tre tualete dhe verande

Apartamenti ka orientim shumë të mire dhe planimetri te rregullt

Lura 5 eshte eshte nje projekt qe do te zhvillohet ne Gjirin e Lalzit, ne Bregdetin Adriatik i cili ka nje peisazh unik prej pishave dhe bimeve karakteristike te zones.

Projekti synon te ruaje kete natyre vibrante sa me shume te jete e mundur, nderkohe qe propozohet nje zhvillim i ri turistik i jashtezakonshem dhe terheqes.
development.

Koncepti kryesor i zhvillimit qe propozohet eshte te jete e bashkelidhur me kontekstin ekzistues te natyres per te krijuar nje mjedis unik me nje theksim te veçante ne natyralitetin e fragmentuar.

Cmimi i shitjes 320.000 Euro

ID : PRO4105
Adresa: Gjiri I Lalezit
Qyteti: Durrës
Zona: gjiri i Lalezit
Cmimi:320,000 €
Sipërfaqja: 144.44 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 3
Kati: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje ne rezidencen “San Pietro”

Durrës, gjiri i Lalezit
142,000 €
ID: PRO4000 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 96.5 m2