• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 120 m2

Super apartament 2+1 te “Kompleksi Magnet”

Apartamenti ka nje sipërfaqe prej 120m2

Ndodhet në rrugën “Frosina Plaku”, shumë pranë “Ring Center”

Eshtë i sapomobiluar, I gjithi I investuar nga fillimi dhe I pabanuar me pare

Organizohet me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , dy dhoma gumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti ndodhet një ndërtimi të ri ne nje zone shume te aksesueshme

Çmimi 550 euro/muaj perfshire taksat

ID : PRO4103
Adresa: Kompleksi Magnet
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Frosina Plaku"
Cmimi:550 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Jepet me qera apartament 3+1 tek kompleksi "Magnet"

Tirana,
400 € / Muaj
ID: PRO2498 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2

Apartament 3+1 per shitje ne " Kompleksin Magnet"

Tirana,
600 € / Muaj
ID: PRO1527 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 138 m2