• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 2
  • 120 m2
  • Kati: 4

Ambient per zyra me qira ne “Don Bosko”

Zyra ka një sipërfaqe totale prej 120 m2

Është i organizuar në tre ambjente, dy tualet dhe një ballkon

Ambientet kanë investime shumë cilësore të bëra nga vetë pronari I ap, si parketi, tualeti etj.

Ndodhet ne katin e IV-tërt te godinës.

Çmimi 350 euro/muaj

ID : PRO4101
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:350 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 2
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 per zyra me qira ne “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
550 € / Muaj
ID: PRO4200 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 96 m2

Ambient komercial me qira ne “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
2,000 € / Muaj
ID: PRO3997 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 400 m2

Jepet me qera 2+1+2 per zyra ne Don Bosko

Tirana, Don Bosko
750 € / Muaj
ID: PRO3969 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2